אתרי הכרויות לדתיים – טיפים שעובדים

הכרויות לדתיים

אתרי הכרויות לדתיים משמשים ערוץ מוצלח ונוח במיוחד עבור הכרויות במגזר הדתי. אם בעבר רווקים ורווקות מהמגזר נהגו לפנות לשדכנים או לקרובי משפחה בניסיון למצוא שידוך, הרי שכיום, עם הקמת אתרי הכרויות המיועדים לקהל הדתי ושומר המסורת, רבים יותר פונים לאפיק זה כדי למצוא בני זוג, ומוותרים על השיטה המסורתית.

לאתרי הכרויות, כידוע לנו, יתרונות רבים. הם קלים לשימוש, זמינים 24/7, ומציעים אפשרויות סינון מדוקדקות כך שכל אחד יכול לחפש לעצמו בן זוג בהתאם לקריטריונים המתאימים לו ביותר, בין אם זה גיל, אזור מגורים, מראה חיצוני וכדומה. במגזר הדתי הקריטריונים לחיפוש יכללו גם מרכיבים כמו עדה, זרם דתי, לימודים, סוג לבוש ועוד.

עם זאת, באתרי הכרויות לדתיים כמו באתרי הכרויות רגילים, רק לפתוח כרטיס באתר זה ממש לא מספיק. אם רוצים למצוא אהבה וקשר רציני שגם יוביל לבסוף לחתונה, יש עוד כמה שלבים בדרך. להלן כמה טיפים ועצות להצלחה באתרי הכרויות לדתיים.

פתיחת כרטיס מושקע – לפני שאתם פותחים כרטיס באתר הכרויות לדתיים קחו כמה רגעים כדי לעבור על כרטיסים של משתמשים אחרים באתר. נסו לראות מה עובד היטב בעיניכם, איזה סוג של כרטיסים מתבלטים יותר ומושכים יותר, כמו גם על איזה כרטיסים אתם בוחרים לדלג. כפי שתשימו לב די מהר – כרטיסים ריקים או שיש בהם מעט מאוד טקסט אישי הם כרטיסים שתדלגו עליהם באופן כמעט אוטומטי. כנ"ל לגבי כרטיסים בלי תמונה. מכאן, כשפותחים כרטיס באתר הכרויות חשוב להשקיע בכתיבה, וחשוב להעלות תמונה אחת לפחות.

הטקסט – כדי להתבלט מעל יתר הכרטיסים באתר, חשוב להשקיע בטקסט מקורי וייחודי, אשר יגרום לגבר או לאישה הקוראים בו להתעכב על הכרטיס שלכם ואולי אף לפנות אליכם. כתבו מעט על עצמכם אבל אל תיצמדו רק לפרטים היבשים כמו "אני בן 25, גר ברעננה" או "אני אוהבת לטייל בארץ". תנו למי שקורא את הכרטיס שלכם להבין מי אתם באמצעות פירוט, למשל – איפה אתם אוהבים לטייל? מה הספר האחרון שקראתם ואהבתם? אם אתם אוהבים סוג מסוים של ספורט – ספרו מדוע אתם אוהבים לעסוק בו, אפילו הוסיפו ציטוט של מישהו שדיבר אליכם, ועוד. רצוי לכתוב מהלב ולהיצמד לאמת.

טיפ חשוב נוסף בכתיבת פרופיל: רגע לפני שאתם לוחצים על כפתור הפרסום, עברו שוב על מה שכתבתם ובדקו שאין לכם שגיאות כתיב או שגיאות הקלדה בולטות. תקנו את מה שצריך לתקן ורק אז פרסמו את הכרטיס.

התמונה – ממחקרים שבדקו אתרי הכרויות עולה כי פרופילים בעלי תמונות זוכים להרבה יותר פניות מאשר פרופילים בלי תמונה. זה נכון גם לגבי אתרי הכרויות לדתיים. עם זאת, חשוב לזכור שלא מספיק להעלות כל תמונה שהיא, אלא יש לבחור בתמונה טובה ומתאימה. אל תעלו תמונות כהות או מטושטשות מדי, תמונות שבהם אתם כה רחוקים שאי אפשר לזהות אתכם או תמונות בהם יש לכם משקפי שמש או כובע שמסתירים את הפנים. בחרו תמונה יפה, מוארת ומחמיאה שבה רואים את הפנים שלכם בצורה ברורה. מומלץ להעלות שתי תמונות לפחות – תמונת פנים ותמונת גוף.

מה אני מחפש/ת? – חלק חשוב נוסף בעת כתיבת הפרופיל הוא התיאור של מה אני מחפש/ת. בטרם אתם ניגשים לכתוב חלק זה, נסו להכין רשימה קצרה של מה אתם מחפשים בבני/בנות זוג. כך יהיה לכם יותר קל לדעת מה לכתוב ולהבין טוב יותר מה אתם מחפשים. יחד עם זאת, נסו לא לפרסם רשימת מכולת של תכונות נדרשות, כיוון שזה עלול להרתיע אנשים וליצור את הרושם שאתם בררניים מדי. זכרו שמדובר בכרטיס באתר הכרויות ולא במודעת דרושים.

כנות בפרופיל – כשפותחים כרטיס באתר הכרויות לדתיים חשוב להיות כנים. אל תעמידו פנים שאתם מישהו אחר, אל תזייפו פרטים כמו- גיל השכלה, תעסוקה, מצב משפחתי וכדומה וכן אל תיצרו מצג מדומה של אישיות שונה מכם בתכלית בחלק של התיאור המילולי, כי בסופו של דבר כשתיפגשו עם מישהו מהאתר הוא יעלה די במהירות על השקרים ומדובר בבזבוז הזמן שלו ושלכם. בסופו של דבר אנחנו הרי רוצים למצוא מישהו שיאהב אותנו בזכות עצמנו, ולא בגלל משהו אחר.