אז למה בעצם מעצבת פנים

בית המעוצב ומסוגנן באופן ייחודי ויוקרתי מזמן לנו חוויה שונה ומיוחדת ומקום שכיף ונעים להיות ולשהות במחיצתו.
היתרון הגדול בעיצוב פנים זה שהוא לא מצריך מאתנו שינוי ושיפוץ כל פנים הבית, אלא מאפשר לנו שינוי חלל מסוים או מספר חללים בבית אותם אנו מעוניינים לעצב מחדש, בין אם מדובר בעיצוב חדר ילדים, חדר הורים ובין אם מדובר בעיצוב הסלון והמטבח.
מעצבת פנים תוכל לסייע בידינו בכל שלב בתכנון תוך הסתכלות והבנה מעמיקה של השטח וניתוח החלל על כל פניו הן על חסרונותיו והן על יתרונותיו הפוטנציאליים

מעצבת פנים

למה לא לחסוך מעצבת פנים?

מעצבת פנים מאפשרת ללקוחותיה להגשים את חזון חלומם ולזמן להם בית ומרחב נעים ונוח בעל אווירה חמימה והרמונית.
מעצבות הפנים הן בעלות דפוס יצירתי ואומנותי מפותח אשר בא לידי ביטוי בעיצוב בתים ובתי עסק תוך שילוב בין סגנונה לבין דרישותיו ורצונותיו של הלקוח.
מעצבת טובה מאמינה שהקו המוביל והמנחה להצלחה הוא האינטראקציה, שיתוף פעולה מלאה והאמונה בין שני הצדדים אשר יאפשרו מהלך עבודה תקין והגשמת החלום על הצד הטוב ביותר.

כל מעצבת פנים שאנו שוכרים את שירותיה צריכה לפעול באופן מוקפד ומותאם תוך התחשבות בלקוח ובדרישותיו, לבחון את המקום ואת תנאי השטח, את היתרונות והחסרונות הגלומים בו, בניית תקציב רלוונטי ועוד.

כיצד עיצוב פנים ישפיע על הרגשתינו ועל אורך חיינו ?

כמו שצ'רצ'יל נהג לומר – "ראשית אנו מעצבים את הבית שלנו אחר כך הבית מעצב אותנו"

בשנים האחרונות עולה וגוברת החשיבות של עיצוב הבית וזאת בשל העובדה המובהקת שהבית הוא המרחב והמקום בו מתרחשות רב הפעולות היומיומיות כגון: שינה, ארוחות משפחתיות, שעות פנאי ועוד.

בית המעוצב באופן המותאם לאופיינו ולאופי סגנוננו תורם רבות לרמת איכות חיינו ומזמן לנו שהייה נעימה, נינוחה ורגועה בחלל הבית, בשונה מבית שאינו מעוצב על פי מידת אישיותו וטעמו של הלקוח היוצר לשוהים בו הרגשת אי נוחות וחוסר שקט וזאת משום שבית אינו מסוגנן ומעוצב על פי טעמם האישי ואינו משקף את אופי הדיירים.

מעבר לכל היתרונות הרבים שתורם לנו עיצוב הבית, ישנו יתרון נוסף, אשר עיצוב פנים תורם רבות לעליית שוויו של הנכס וליצירת רושם ראשוני על הבאים אליו.

שורה תחתונה: כשאנו רוצים לשפר את ההרגשה והמרחב בבית שלנו כדאי להיפגש עם מעצבת פנים