לקנות מתנות לידה דרך האינטרנט – קל ופשוט

כולנו מכירים כבר את הרגע הזה בו אנו מתבשרים שחברה קרובה או בת משפחה עומדת ללדת. כמקובל בחברה הישראלית, כדי לציין את המאורע המשמח נהוג להעניק ליולדת הטרייה מתנה יפה לכבוד בואו של התינוק, בין אם  בעת הביקור בבית החולים או באירוע הברית או הבריתה שלאחר מכן. עבור אנשים רבים המשימה של מציאת מתנה ליולדת יכולה להיתפס כמטלה מעיקה, בעיקר בשל הזמן הרב והמאמצים הנדרשים לצורך כך: שיטוט בין חנויות למוצרי תינוקות וצעצועים, השוואת מחירים, חיפוש רעיון מקורי במיוחד וכדומה. אך כיום, כידוע לנו, עם חדירתו של האינטרנט לחיינו, קל הרבה יותר לבצע את כל הקניות שלנו דרך האינטרנט. עולם הצרכנות המקוון לא פסח גם על נושא מתנות הלידה ולמעשה נכון להיום ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות וירטואליות המתמחות בעיצוב והכנת מתנות לידה, פתרון המתאים במיוחד לזמנים אינטנסיביים אלו ולרצון שלנו לחסוך בזמן ובכסף.

יתרונות הקנייה באינטרנט

תהליך החיפוש ובחירת מתנות ליולדת יכול להיות חוויה נעימה ומהנה, בעיקר עבור מי שיש לו מספיק זמן פנוי לשוטט בין החנויות שבקניון או ברחוב. או אז אפשר לתור בין המוצרים, למשש את הבגדים, לבחון את סוגי הצעצועים השונים ואולי גם להינות מהתהליך. עבור מי מאיתנו שאין להם זמן מיותר, שופינג הוא עניין שמהותו בזבוז זמן. בשל כך, קניית מתנה ליולדת באמצעות החנויות המקוונות מהווה פתרון פשוט מושלם עבור מי שקצר בזמן. אז נכון, כשקונים מוצר כלשהו דרך האינטרנט אי אפשר לגעת בו, להרגיש את הבד והמרקם, להתייעץ עם המוכרים ולהתלבט ממושכות, אך לרכישה של מתנות לידה באינטרנט יש לא מעט יתרונות שכדאי לקחת בחשבון.

מתנות ליולדת

מלבד היתרון הברור של חיסכון בזמן ובמאמץ (לא צריך להתלבש ולצאת מהבית, לנסוע לקניון, לחפש חנייה, לשוטט בין כמה חנויות כדי להשוות מחירים ומוצרים) – בחנויות המתמחות במתנות לידה ניתן היום למצוא מגוון עצום של מתנות שונות, יפות, אסתטיות ומקוריות, כך שכל אחד יכול למצוא משהו שקולע לטעמו, וכן למצוא מוצר מיוחד ומקורי שלא מוצאים בחנויות הרגילות, פקטור לא פחות חשוב כשמחפשים מתנה לאירוע כה מרגש.

למי שחושש מקנייה של חתול בשק כדאי לדעת שלמרבית החנויות אונליין למתנות לידה ישנו ממשק נוח וקל לשימוש, המאפשר צפייה בתמונות המוצרים השונים, ברזולוציה גבוהה, אשר תיתן לכם מושג טוב למדי על המוצר בו אתם מעוניינים. כמו כן דואגות החנויות לפרט לפרטי פרטים את מרכיבי המוצר, עד לרמה של סוג הבד ואחוזי הכותנה, כך שחווית הקנייה והערכת המוצר נשמרת ואף מתעצמת, ואנחנו כצרכנים מקבלים את כל המידע הנחוץ לנו אודות המוצר ואיכותו. ולמי שמודאג בשימוש בכרטיס אשראי ברשת כדאי לדעת שאמצעי האבטחה בחנויות מקוונות הם מהמתקדמים שיש כיום. למעשה האינטרס של כל חנות מקוונת לשמור על פרטי האשראי של לקוחותיה, כך שמרבית החנויות דואגות להשקיע מאמצים ניכרים בשמירה על סביבת רכישה מוגנת. הקניות באינטרנט כיום הן יותר בטוחות מבעבר ויותר ויותר אנשים עוברים לקנות דרך האינטרנט, ולראייה- עלייתן של חנויות מסחר כמו איביי ועליאקספרס, שכמות הרכישות שבהן מדי שנה שוברת שיאים.

יתרון נוסף של רכישת מתנה ליולדת באינטרנט הוא התזמון: רובנו נוהגים לגרור משימות ומטלות עד לרגע האחרון ואז אנו מוצאים את עצמנו מזדרזים לקנות מתנה שהיא אולי לא בדיוק מה שרצינו או מה שתכננו, רק בשל חוסר זמן או כי זה מה שהיה במלאי בחנות באותו הרגע. כשמחפשים מתנה ליולדת אנחנו בדרך כלל יודעים על כך זמן רב מראש (לפחות חצי שנה), עובדה המאפשרת לנו לבצע חיפוש נינוח בין כמה אתרי אינטרנט שונים, בארץ או בחו"ל, למצוא את המוצר הרצוי, לוודא שהוא ישנו במלאי ולהזמינו במועד הנוח ביותר עבורנו. כמו כן, ניתן כמובן להשוות מחירים בין חנויות שונות, ורוכשים מנוסים יידעו אפילו כיצד להתעדכן במבצעים והנחות שונות המתרחשים מעת לעת ולנצל את ההזדמנות. את המתנה ליולדת ניתן לרכוש מראש ולדאוג שתישלח לביתנו במועד המתאים, או לדאוג שתגיע ישירות לבית היולדת (או למחלקת היולדות) כיום או יומיים לאחר הלידה, ובכך לדאוג שגם מקבלת המתנה תהנה מנוחות מקסימלית.

הזמנת מוצרי תינוקות מחו"ל

נקודה נוספת לסיום: קניות מחנויות בחו"ל הן טרנד חם כיום ואנשים רבים פונים לאפיק זה בכדי להוזיל את עלותם של מוצרי צריכה שונים, כולל, בין השאר, מוצרי תינוקות. מי שמחפש מתנות ליולדת המורכבות מפריטים כמו בגדי תינוקות, צעצועים, מצעים, בקבוקים, מוצצים, נעליים, מוצרי טיפוח וכדומה, יכול באותו אופן לרכוש את אותם מוצרים דרך האתרים שבחו"ל, לקבל את המשלוח בארץ ולארוז אותם יחד באופן מהודר. כך קיבלתם מתנה במחיר שפוי המורכבת ממוצרים נחוצים, שכל הורה ישמח לקבל. יש רק לקחת בחשבון את זמני המשלוח לארץ ואת העובדה המצערת שהיולדת תתקשה להחליף את המוצרים במידה ותרצה.

נכתב בשיתוף עם תות וניל – מתנות ליולדת