מלונות בוטיק בתל אביב – מדריך

מעוניינים לבלות את החופשה הבאה בחדרי מלונות בוטיק בתל אביב? זקוקים לפתרונות נופש אטרקטיביים ביותר אשר ידאגו לכם צורכיכם ויספקו חוויית תענוגות ייחודית? מאמר זה הנו מאמר הנושא המלצות למלונות בוטיק בתל אביב: כיצד מומלץ לבחור את המלון שלכם. הדרכים הידועות והקלות – דרך הנקודות בכרטיסי האשראי שלכם, הפרסומות במדיות הכתובות והדיגיטליות או דרך ממליצים חיצוניים כלשהם – אמנם נגישות יותר לציבור הרחב אבל הקלות בה ניתן לבחור באמצעותן את המלון תעלה לכם בבחירה שגויה, לעתים כזו שלא הייתם מבצעים אם הייתם יודעים מה ההשלכות של מגורים במלונות מעין אלה. לשם כך, יצרנו עבורכם מקבץ המלצות אשר ימפה בדיוק מה צריך לדעת לפני שנכנסים למלונות בוטיק בתל אביב.

מלון בוטיק בתל אביבתמונה: איתי סיקולסקי

המרחב הציבורי במלון

יש לבחון מה מציע לכם המרחב הציבורי במלון: האם יש ארוחת בוקר כלולה במחיר החדר בשיטת B&B, האם המלון מכיל מסעדות, בארים וקנטינות, האם במלון פועל אולם אירוח עסקי, והאם יש אינטרנט אלחוטי/קווי נגיש במרחב הציבורי. למי מכם שמשתמש בחדרי הכנסים במלון לקידום עסקיו, מומלץ לוודא שגם בחדר העסקים יש אינטרנט אלחוטי נגיש.

בריאות וספורט

במידה ומטרת החופשה היא ספורט ובריאות, חשוב לבדוק האם המלון מספק שירותים אלה: בריכת שחייה, ג'קוזי, חדר כושר ומכון ספא. לעתים, מלונות מציינים שהם נגישים למתקני בריאות וספורט ובדיעבד מסתבר שמדובר במתקנים בקרבת המלון ולא בתוכו: יש לברר זאת עם המלון בטרם הרישום, ורק במידה וזה לא מפריע לכם, ולא סותר את ציפיותיכם – ניתן להירשם למלון. עם זאת, חשוב לזכור כי לא כל מלון בוטיק בתל אביב מאפשר מתקני כושר או חדר כושר, ואלו מאפיינים בעיקר בתי מלון גדולים שאינם נחשבים כמלונות בוטיק.

מבנה החדר

מלונות בוטיק בתל אביב צריכים להציע לכם חדר מאובזר, אך השאלה היא מה מוגדר "מאובזר" אצלכם כלקוחות. בסטנדרטים של היום, בכל חדר גם אם מדובר במלון פשוט – יש אינטרנט אלחוטי או לפחות אינטרנט קווי לחיבור המחשב עם כבל. חדרים יכילו גם טלוויזיה, מקרר קטן וטלפון קווי בפנים. בחדרים בהם חדר הרחצה נחשב למשוכלל – ניתן למצוא ג'קוזי בנוסף לאמבטיה רגילה, וכיור אשר מופעל באמצעות כפתורי מגע במקום ידיות ברז סטנדרטיות, ומתקן ייבוש ידיים בקרבת הכיור – שפועל באופן דומה. המלון מתמחר את חדריו על פי סוג הנוף הבוקע מן החלון, וגודל החדר: סוויטה גדולה תתומחר יקר יותר מחדר בגודל סטנדרטי.

חנייה

בתל אביב, נושא החנייה הוא נושא רגיש לא רק בתחום המלונאות אלא בכל רובדי העיר. לכן, כאשר מצוין שיש חנייה נגישה יש לברר מהי רמת הנגישות: בתוך המלון/בקרבת המלון, האם היא כלולה במחיר/בתוספת תשלום, ומה המרחק ממקום החנייה המדובר – לכניסה למלון.

נכתב בשיתוף ורסנו – מלון בוטיק בתל אביב