נרות אווירה, הפתעות בתיק ועוד רעיונות איך להיות רומנטיים

נרות אווירה

אנחנו משקיעים את מיטב האנרגיה שלנו בלימודים ואת מיטב היצירתיות שלנו במשימות בעבודה, אבל דווקא במערכות יחסים יש לנו לפעמים נטייה לקחת דברים כמובן מאליו. הרבה בנות נזכרות בערגה בימים הראשונים של הקשר, תקופת "ירח הדבש" שבה הייתה התרגשות באוויר וחיזורים מצד הבחור, וחשות מיד תסכול כשהן חוזרות להווה שמאופיין בשגרה. ולא ששגרה זה רע, אבל כבר אין סקרנות, יודעים הכול אחד על השני, כבר אין תשוקה סוערת כי שני הצדדים כבר ראו אחד את השני גם בלי איפור או ג'ל בשיער ולא רק במיטב המחלצות. שגרה טובה לקשר אם שוברים אותה לפעמים. הנה לכם כמה רעיונות, בנים יקרים, איך תוכלו להיות רומנטיים ולהצית את אש הלהבה של הקשר.

ארוחה רומנטית – אם הבחורה היא תמיד זו שמבשלת לך הגיע הזמן לחילופי תפקידים. כנס לאתר מתכונים, מצא מנות שוות, חזור מוקדם מהעבודה והתחל מיד בהכנות. את השולחן תערוך כמו במסעדות – עם נרות אוירה בצדדים ובקבוק יין באמצע השולחן. עמעם מעט את התאורה בפינת האוכל, שים מוזיקה שהיא אוהבת במחשב שתתנגן ברמקולים וחכה בסבלנות עד שהיא תשוב מהעבודה. המשך הערב הולך להיות רווי תשוקה ואהבה.

אני אוהב אותך – הרבה זמן לא אמרת לה שאתה אוהב אותה? קודם כל, אתה צריך להגיד לה את זה לפחות פעם בשבוע. זה המינון שירשום לך דוקטור לאב. אבל אם אתה רוצה לעשות את זה באופן מיוחד פעם אחת, אז הנה רעיון – כנה לחנות לעיצוב הבית או אפילו לחנות של צעצועי ילדים ובקש אותיות מהסוג שזוהר בחושך. חזור הביתה כשהיא לא נמצאת כמובן והדבק על התקרה בחדר השינה את המשפט אני אוהב אותך בעזרת האותיות. בלילה כשתכבו את האור צפויה לבחורה הפתעה קסומה שבעקבותיה אתה צפוי לקבל ממנה נשיקה ענקית והרבה יותר מכך.

הגמד והענק – נצל את ההזדמנות כשהיא במטבח או במקלחת וכל פעם החבא מתנה קטנה בתיק שלה שהיא הולכת אתו לעבודה. כך בכל פעם שהיא תגיע לעבודה יצפה לה משהו שיעשה לה את היום. זה יכול להיות ממתק, בובה קטנה, תכשיט או כל דבר שעולה בראשך היצירתי. אתה גם יכול להוסיף פתקים עם משפטים חמודים כמו: "מאמי, שיהיה לך אחלה יום", או "כבר מתגעגע, מתי את חוזרת היום?".

משלוח מיוחד – אתם חוגגים חצי שנה ביחד? שנה ביחד? יש לה יומולדת? סתם בא לך להפתיע? שלח פרחים למקום העבודה של בת הזוג. לא רק שהיא תתלהב מההפתעה, אלא שהיא תקבל המון תשומת לב ותגובות מפרגנות מהקולגות שלה. כולם יגידו לה, איזה בן זוג חמוד יש לך!

חזרה לילדות – אתם פוסעים בפארק ויש אזור של משחקי שעשועים ונדנדנות? מצוין, לכו לשם, תן לה לשבת על הנדנדה ונדנד אותה. זה ישיב את שניכם אל מחוזות הילדות הקסומים וזה עשוי להיות כיף ומצחיק.

לחצו לרכישת נרות אווירה רומנטיים באתר Bpatent