5 אביזרים שישדרגו לכם את הדירה הסטודנטיאלית

5 דבריםאביזרים שישדרגו לכם את הדירה הסטודנטיאלית

שנת הלימודים האקדמית התחילה זה מכבר, וזה הזמן לשדרג את דירת הסטודנטים שלכם, ואין זה משנה אם אתם מתגוררים במעונות האוניברסיטה או בדירת שותפים סטודנטיאלית. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם 5 אביזרים שישדרגו לכם את סביבת המגורים.

שולחן סלוני על גלגלים

אחת הבעיות הנלוות לכל דירת סטודנטים היא המרחב הדירתי העומד לרשות הדיירים. ברוב המקרים, מדובר בדירות שותפים קטנות בהן יש סלון מגורים קטן ו-2 או שלושה חדרי שינה בהם מתגוררים הדיירים המשותפים. את סלון האירוח בדירה אנו ממליצים לכם לאבזר בשולחן סלוני על גלגלים אותו ניתן לנייד ממקום למקום בשטח הדירה בהתאם לצורך. כיום, תוכלו למצוא שולחנות סלוניים על גלגלים המשמשים גם כארגזי אחסון לכל דבר ועניין, דבר הפותר לכם חלק מאתגרי האחסון בדירות קטנות.

אוהבים קפה?

במידה וגם אתם נמנים על הסטודנטים חובבי הקפה, אנו ממליצים לכם לרכוש מכונת קפה איכותית שיכולה לא רק לשדרג לכם את סביבת המגורים אלא את איכות החיים!!! כיום, עומד לרשותכם היצע הולך וגדל של מכונת קפה שעל חלקן אפילו לא תדרשו לשלם אלא רק להתחייב לכמות מסוימת של קפסולות קפה לאורך החודש.

גופי תאורה עומדים

גופי תאורה עומדים וצורניים מהווים אביזרים טרנדיים שיכולים לשדרג לכם את סביבת המגורים במהירות האור. גופי התאורה העומדים משווקים כיום במבחר גדול של צורות וגבהים, וניתן להעמיד אותם בכל פעם בפינה אחרת של הדירה, ובכך ליהנות משינוי גדול במינימום מאמץ בכל פעם מחדש.

כורסת טלוויזיה

פריט ריהוט נוסף שיכול לשדרג לכם את סביבת המגורים הסטודנטיאלית קשור לגודל סלון האירוח העומד לרשותכם. במידה וסלון האירוח שבדירה הינו מרווח, אנו ממליצים לכם לרכוש כורסת טלוויזיה (אפשר אפילו יד שניה), וליהנות מפריט ריהוט פונקציונאלי שישמש אתכם למטרת צפייה נוחה בטלוויזיה. הצבת כורסת טלוויזיה (עם מושב רגליים נפתח או דום נפרד), היא פעולה שתדרג את חלל האירוח המרכזי של הדירה.

טפט אווירה

אחד מהאביזרים המדליקים ביותר לדירות סטודנטים הם הטפטים המעוצבים המוצעים לכם כיום במבחר עצום של גדלים וצורות. טפט האווירה מאפשר לכם ליצור את האווירה הצעירה והמדליקה ביותר לסביבת המגורים הפרטית שלכם. בנוסף לכל יתרונות הדקורציה הנלווים להלבשת טפט אווירה בקירות הדירה, תוכלו ליהנות גם מהיתרון הכלכלי, וזאת מכיוון שעלות רכישה והדבקה של טפט אווירה נמוכה באופן משמעותי מסיוד קירות הדירה וצביעתה.

בנוסף לכל האביזרים המופיעים לעיל, אנו ממליצים לכם לעצב את דירת הסטודנטים שלכם ברוח צעירה ועם המון צבעים חמים שיעניקו למרחב הדירתי תחושה של בית. השקיעו מחשבה מקדימה בנוגע לכל פריטי האקססוריז אותן תציבו בדירה, בחרו באביזרים המדליקים ביותר, וגם אתם תוכלו להפוך את מרחב המגורים שלכם לנעים יותר, מדליק יותר ובעיקר מזמין יותר.