מסיבת פיות

ילדה מחופשת לפיה

כל הורה העומד בפני חגיגת יום הולדת לביתו היקרה ואהובה נחבט פעמים רבות בשאלה ובשיקול באיזה סימן הכי כדאי לערוך את היום הולדת על מנת שהילדה תהייה הכי מאושרת בעולם ושהיום הולדת שלה לא ישכח לה עוד זמן רב.

מסיבת פיות היא אחת ממסיבות ימי ההולדת המבוקשות בקרב הילדות בעיקר בטווח הגילאים 3-6. במסיבת פיות החוגגת לבושה כל כולה בפרטי לבוש ובאביזרים של פיות וכל הקונספט כולו מסתובב סביב עולם הפיות.

במסיבת הפיות החוגגת וחברותיה ייהנו מחוויה קסומה ומאתגרת הכוללת בין היתר: איפור ולבוש המייחד את הפיות הכולל חצאית וכנפיים, המוזמנות ייהנו מהכנת משקה מאבקת קסמים וממשחקים קסומים ועוד.

על מנת להעצים את החוויה ואת האווירה ניתן לשלב ביום הולדת מספר אלמנטים  הקשורים בסימן פיות וכוללים: שליחת הזמנות מעוצבות בסימן פיות, תפאורה מתאימה, שולחן המעוצב ברובו בסגנון פייתי ונסיכותי ועוד.

לאלו הבוחרים לחגוג לביתן יום הולדת בסימן פיות יכולים ליהנות מהטבה ייחודית ובלעדית בעלות מינימלית המאפשרת להם מגוון שירותים מקצועיים אשר ישלימו את האירוע וכוללים בין היתר:

– עוגה מעוצבת לחוגגת
– צילומי סטילס על גבי אלבום דיגיטלי מעוצב ומרשים
– הפקת צילומי קליפ המשלב בתוכו תמונות מיום ההולדת ומוסיקה קצבית.
– כמו כן, הבנות החוגגות יוכלו ליהנות מצילום על גבי מגנטים אשר יהוו עבורן מזכרת מאירוע מיוחד וייחודי.

בנוסף למסיבת יום הולדת בסימן פיות, אבקת פיות מזמינה אתכן ליהנות ממגוון אפשרויות לחגיגת יום הולדת מאתגרת ומהנה לבנות כגון:
– מסיבת דוגמניות
– מסיבת הישרדות
– מסיבת איפור
– מסיבת פיג'מות
– מסיבת יום הולדת בסימן פינוק וספא ועוד.