מבזקי חדשות
כללי

מבזקי חדשות מצחיקים מרחבי העולם

אם היה צדק בעולם, או לפחות במדינת ישראל, אלו מבזקי החדשות שהיינו צריכים לשמוע מדי שעה עגולה. מבזקים שהיו עושים לנו את היום וגורמים לנו לחשוב שדווקא דיי רגוע ושפוי אצלנו בארץ:

אלוהי הדיאטה, הושיעני

אם השילוש הקדוש הוא המבורגר, צ'יפס וקולה, אז זה רק עניין של זמן עד שייפתחו סניפי מקדונלד'ס בתוך כנסיות. תחשבו על זה, בן אדם יושב ומתפלל בדרשה ארוכה ומתישה, מתחיל להיות רעב באיזשהו שלב וחושב לעצמו: "או מאי גאד, מה לא הייתי עושה בשביל ביג מק עכשיו. אפילו מתאסלם".

נוצרים אדוקים השתעשעו (או שממש לא השתעשעו) לשמוע כי הוקם ארגון McMass שמטרתו להשיג זיכיון לפתיחת סניפי מקדונלד'ס בכנסיות. מייסד הארגון החדש הוא פול די לוקה, מנהל בסוכנות מיתוג כנסיות (יש דבר כזה, מסתבר), שאף פתח דף באתר גיוס ההמונים אינדיגוגו כדי לגייס לפחות מיליון דולרים לטובת הקמת הסניף הראשון בכנסייה. עד כה נתרמו רק 103 דולרים, אבל לוקה אופטימי מאוד. באתר האינטרנט של הארגון מפורסמים נתונים על מספר האמריקאים שנטשו את הכנסייה במהלך שנת 2013 – למעלה מ-3 מיליון ברחבי ארה"ב. לצד הנתונים הללו מוסבר כי פתיחת סניפי מקדונלד'ס בכנסיות עשויה להשיב אליהן את האנשים, שימצאו בהן עניין מחודש. ואם ניקח את זה בחזרה לעולם המושגים שלנו: מתי כבר יפתחו סניפי זארה בסמוך עזרת הנשים בבתי הכנסת? הנשים בשופינג והגברים בתפילה – זה צדק אלוהי!

לשון למעלה, אתה עצור

לא בכל יום ניגש אדם לתחנת המשטרה ומפליל את עצמו בפשע חמור כמו ליקוק סדרתי של רגליים, ולכן השוטרים בתחנה בטורונטו לא ידעו אם להעריך את הכנות של הבחור שהופיע במשמרת שלהם, או להיגעל בטירוף. בשבוע שעבר הם עצרו אדם שמעורב בסדרת פשעים שהתרחשו במכוני שיזוף ברחבי המדינה. הוא נחשד בליקוק רגלי נשים שביקרו באותם מכונים.

הגבר בן 28 כבר הואשם בעבר בארבעה מקרים של תקיפה מינית, שלוש עבירות גניבה של כספים והטרדת קטין מתחת לגיל 16. הוא התוודה בפני השוטרים שהוא נוהג להיכנס למכון, לגשת לאחת מהנשים ולשאול האם הוא יכול להעיף מבט בנעליה. בשלב הבא הוא מתחיל להריח את הנעליים, מתרגש וניגש, ללא שליטה, ללקק את רגלה. כשהאישה מתנגדת הוא נמלט מהמקום. באחד מהמקרים הוא ברח בטעות עם הגרביים של העלמה המבוהלת, אך טען כי לא הייתה לו כלל כוונה לגנוב אותן.

כך תמצאי אהבה

עזבי אותך מטינדר, פייסבוק, ואפילו משידוכים של חברים. אם את בחורה רווקה, שלמרות היותה נאה, חכמה ומצחיקה לא מוצאת את החצי השני, יש לכך סיבה טובה – את פשוט עוד לא הכנסת צפרדעים לבלנדר. מקומיים בהרי האנדים מאמינים שמיץ צפרדעים הוא האמצעי לזכות באהבה ובמשיכה מינית של בני המין השני. אומרים שבאהבה ובמלחמה כל האמצעים כשרים, אבל, נו, באמת.

עד היום לא נמצאה כל הוכחה מדעית או רפואית שמאשרת כי מיץ צפרדעים אכן מחולל כאלה ניסים ונפלאות רומנטיים. הפרואנים בכל מקרה נותנים לנשים שלהם לשתות את זה כדי לסייע להן. בבוליביה, אגב, מאמינים שהמיץ הזה מעולה בשביל ריפוי אסטמה, ברונכיטיס ועצלות.

שירלי קרביץ
שירלי כותבת ועורכת עבור מגזין בלוגל.